Festivali auhinnad 2012

_________________________________________________________________

 

  • Festivali žürii:
  • Oliver Goetzl
    Viio Aitsam 
    Mati Kaal
    Kaja Lotman
    Uldis Cekulis
    Peeter Brambat
  •  

FESTIVALI PEAPREEMIA - GRAND PRIX

_________________________________________________________________

 

  • Roheline universum
    Režissöör Jan Haft (Saksamaa)


I PREEMIA

_________________________________________________________________

Kategooria "Loodus"
 

  • Puuma!
    Režissöör Uwe Müller (Saksamaa)


Kategooria "Inimene ja loodus"

  •  
  • Jäätmete maitse
    Režissöör Valentin Thurn (Saksamaa)


PARIM REŽII

_________________________________________________________________

Kategooria "Loodus"

  •  
  • Iraani loodus
    Režissöör Herbert Ostwald (Saksamaa)
  •  

Kategooria "Inimene ja loodus"

  •  
  • Sulerahvas
    Režissöör Joel Heath (Kanada)


PARIM OPERAATORITÖÖ

_________________________________________________________________

Kategooria "Loodus"

 

  • Termiitide salamaailm
    Operaator Wolfgang Thaler (Austria)
     

Kategooria "Inimene ja loodus"

 

  • Elusuurused mälestused
    Operaator Klaus Reisinger (Austria)
  •  

ŽÜRII ERIAUHINNAD

_________________________________________________________________

  •  
  • Saima hülged

    Režissöör Juha Taskinen (Soome)


  • E-prügila
    Režissöör David Fedele (Austraalia/Ghana)

    Prügivedu
    Režissöör Sean Walsh (Brasiilia)


KIITUSKIRJAD

_________________________________________________________________

  •  

  • Aafrika riftiorg
    Režissöör Satoshi Okabe (Jaapan)

    Tuntud tundmatu herilaseviu
    Režissöör Petri Merta (Soome) 

    FPWC SunChild Eco Club

 

eRIAUHINNAD

_________________________________________________________________

 

Keskkonnaministeerium

  • Saima hülged
    Režissöör Juha Taskinen (Soome)

Keskkonnaamet, Matsalu rahvuspark

  • Fjordirahvas
    Režissöör Øivind Sandberg (Norra)

Lääne maakond

  • Piisk meres
    Režissöör Ari Heinilä (Soome)

Tallinna Loomaaed

  • Alpide habekotkad 
    Režissöör Mathieu Le Lay (Prantsusmaa)

Eestimaa Looduse Fond

  • Kaladega lõpp – maailmameri ristteel 
    Režissöör Ismeni Walter (Saksamaa)

Haapsalu linn

  • Saima hülged
    Režissöör Juha Taskinen (Soome)

Riigimetsa Majandamise Keskus

  • Termiitide salamaailm
    Režissöör Wolfgang Thaler (Austria)

Foto: Roheline universum

Foto: Puuma!

Foto: Sulerahvas

sulerahvas_v
puuma_v
roheline universum_v